OKÄND KONSTNÄR. Figurkomposition med buddha.

3975694. OKÄND KONSTNÄR. Figurkomposition med buddha.

Olja på duk, 143 x 100 cm, rammått 163 x 121 cm, 18/1900-tal.

Sedvanligt ytslitage. Dubblerad duk.

Tema

Lilla Kvalitén

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Lilla Kvalitén

Antal besök: 2 057