BARSKÅP, Arne-Wahl Iversen, Brenderup möbelfabrik, Danmark. 1950/60-tal.

397564. BARSKÅP, Arne-Wahl Iversen, Brenderup möbelfabrik, Danmark. 1950/60-tal.

Jakaranda. Skåpluckor med bakomliggande hyllor och fack. Spegelförsedd bakgrund. Belysning. Ovansida klädd i svart bakelit. Bredd/längd 90, djup 38, höjd 108 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 2 993