KOMMOD, nyrenässans, 1800-talets slut.

39755. KOMMOD, nyrenässans, 1800-talets slut.

Ek. En låda samt en dörr. Vit stenskiva. Längd 61, bredd 47, höjd 97 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 329