BROSCH, silver, jugend, troligen Bernhard Hertz, tidigt 1900-tal.

397538. BROSCH, silver, jugend, troligen Bernhard Hertz, tidigt 1900-tal.

Höjd ca 6,5 cm.

Slitage. Möjligen kompletterat nålögla med svensk kontrollstämpel. Mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 6,5 cm.

Antal besök: 3 646