TRÄDGÅRDSSTOL, smide med träsits, 1900-talets första hälft.

397537. TRÄDGÅRDSSTOL, smide med träsits, 1900-talets första hälft.

Rygghöjd 86 cm.
Sitthöjd 44 cm.

Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 86 cm.
Sitthöjd 44 cm.

Smärre skador.

Antal besök: 1 010