SILVER, 26 delar, vikt ca 420 gram.

397521. SILVER, 26 delar, vikt ca 420 gram.

Kaffe och teskedar olika, 18/1900-tal.

Slitage, delvis gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, delvis gravyr.

Antal besök: 681