NATTLJUSSTAKAR, 10 st, mässing.

397506. NATTLJUSSTAKAR, 10 st, mässing.

Högsta höjd 14 cm.

Slitage, fläckar, enstaka smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 14 cm.

Antal besök: 2 464