LÄDERVÄSKA, Hobo the Orginal, 1900-talets slut.

397476. LÄDERVÄSKA, Hobo the Orginal, 1900-talets slut.

Längd 40 cm. Bredd 35 cm. Rem, längd 106 cm.

slitage, fläckar och patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage, fläckar och patina.

Antal besök: 846