STOLAR, 2 st, sk skrattstolar. 1800-talets första hälft.

397474. STOLAR, 2 st, sk skrattstolar. 1800-talets första hälft.

Genombruten rygg. Senare textil.

Bruks/åldersslitage, renoverade, kompletterande. Aning ranglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 464