MATSALSSKÅP, rokokostil, Alsterbro, 1900-tal.

397412. MATSALSSKÅP, rokokostil, Alsterbro, 1900-tal.

Mahogny, längd ca. 110, bredd 40, höjd 179 cm.

Bruksslitage. Repor. Ett beslag saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 096