RULLBORD, samt plåtaskar, rostfritt, 1900-talets mitt/andra hälft.

397395. RULLBORD, samt plåtaskar, rostfritt, 1900-talets mitt/andra hälft.

Längd 62, bredd 40, höjd 80 cm.
Stora asken, 30 x 20 cm.
Mindre asken, 25 x 10 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stora asken, 30 x 20 cm.
Mindre asken, 25 x 10 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 423