BRASUTENSILIER, 6 delar, metall, 19/2000-tal.

397390. BRASUTENSILIER, 6 delar, metall, 19/2000-tal.

Bla. eldhund, högsta höjd ca 59 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 647