ARNE ANDERSSON. Landskap med träd, olja på pappannå, signerad ara.

397381. ARNE ANDERSSON. Landskap med träd, olja på pappannå, signerad ara.

32 x 44 cm.

något fläckig.

Arne Lennart Andersson (1933–2021)

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 44 cm.

något fläckig.

Antal besök: 2 340