BYRÅ, 1800-tal.

BYRÅ, 1800-tal.
397368. BYRÅ, 1800-tal.

Längd 94, bredd 43, höjd 89 cm.

Slitage, märken, maskstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!
397368. BYRÅ, 1800-tal.

Slitage, märken, maskstunget.

Antal besök: 606