PIEDESTAL samt TABURETT, 1900-tal.

397358. PIEDESTAL samt TABURETT, 1900-tal.

Piedestalens höjd 74
Taburettens längd 50, bredd 38, höjd 48 cm.

Slitage, fläckar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Piedestalens höjd 74

Slitage, fläckar, skador.

Antal besök: 664