BERND OVERLACK LODEWIGES VAN MYNDEN. Olja på pannå, 3 st, "Mandrill", "Night Monkey", signerade.

397349. BERND OVERLACK LODEWIGES VAN MYNDEN. Olja på pannå, 3 st, "Mandrill", "Night Monkey", signerade.

Yttermått 25 - 35 x 27 - 30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 904