REINHOLD FEUSSNER, AKVARELL. SIGNERAD. DATERAD 1950. "Höst i Harz".

397270. REINHOLD FEUSSNER, AKVARELL. SIGNERAD. DATERAD 1950. "Höst i Harz".

Reinhold Feussner (1886 Königsberg - 1971 Bad Harzburg) Publicerat i tyska magasinet Wild & Hund nr. 13, 1958
36 x 44 cm.

Gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 44 cm.

Gott skick.

HannoVerum
Antal besök: 2 582