BOKHYLLA, 1940/50-tal.

BOKHYLLA, 1940/50-tal.
3972458. BOKHYLLA, 1940/50-tal.

Björk. Lådor med kromade draghandtag.
Längd ca. 120, bredd 27, höjd 75 cm.

Repor, fläckar, slagmärken. Rangliga ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 898