SPEGEL, samt konsolbord, rokokostil, 1900-tal.

397224. SPEGEL, samt konsolbord, rokokostil, 1900-tal.

Spegel höjd 116, bredd 66 cm
Konsolbord med spegelglasskiva längd 71, bredd 28, höjd 63 cm.

Smärre slitage samt smärre förgyllningsbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel höjd 116, bredd 66 cm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 644