FYRHJULING, Yamaha Big Bear 350 4X4.

3972045. FYRHJULING, Yamaha Big Bear 350 4X4.

Registreringsnummer: PMG877
Fabrikat: Yamaha YFM350FW 3HN
Fordonsår: 1992
Färg: Blå
Fordonsstatus: Påställt sedan 1998-09-08
Användningsförbud: Nej
Antal tidigare ägare: 8.

Bruksslitage, skav, repor och märken.
Funktionstest: OK
Saker som noteras.
Luktar bensin om oljestickan.
Vagn i bild medföljer
Finns för visning hos oss på västerled 2 i Sandviken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Registreringsnummer: PMG877
Fabrikat: Yamaha YFM350FW 3HN
Fordonsår: 1992
Färg: Blå
Användningsförbud: Nej
Antal tidigare ägare: 8.

Funktionstest: OK
Saker som noteras.
Luktar bensin om oljestickan.
Vagn i bild medföljer

Antal besök: 1 738