FAT, St Eriks Lervarufabrik Upsala. 1900-talets första hälft.

397203. FAT, St Eriks Lervarufabrik Upsala. 1900-talets första hälft.

Diameter 42 cm.

Bruksslitage, litet nagg i kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 42 cm.

Antal besök: 2 105