KATARINA LÖFSTRÖM. Vinglas, 2 st, signerade.

3971840. KATARINA LÖFSTRÖM. Vinglas, 2 st, signerade.

Höjd 24 cm.
Signerade under fot.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 cm.
Signerade under fot.

Bruksskick.

Antal besök: 273