KAMFERKISTA, orientalisk, 1900-tal.

397174. KAMFERKISTA, orientalisk, 1900-tal.

Längd 77, bredd 43, höjd 48 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 898