JOSEP PLANAS CAMPDEPADRÓS. Portvy.

3971376. JOSEP PLANAS CAMPDEPADRÓS. Portvy.

Olja på brädor
Signerad
På baksidan, signerad och belägen i Arenys de Mar
41 x 33 cm.

Brister i bildskiktet.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på brädor
Signerad
41 x 33 cm.

Brister i bildskiktet.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 351