TIFFANY & CO, salt- och pepparkarl, sterlingsilver.

3970763. TIFFANY & CO, salt- och pepparkarl, sterlingsilver.

Numrerade 7287 M 6083.
Höjd ca 5 cm. Total vikt 54,8 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Numrerade 7287 M 6083.

Bruksslitage.

Antal besök: 367