GLASSKÅL, "Corona", Lars Hellsten, Orrefors, signerad.

397050. GLASSKÅL, "Corona", Lars Hellsten, Orrefors, signerad.

Märkt under: Orrefors LH 4384-33.
Höjd 7 cm.
Diameter 25 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 cm.
Diameter 25 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 644