TRE VIKTORIANSKA OCH EDWARDIANSKA LANDSKAPSMÅLNINGAR.

3970367. TRE VIKTORIANSKA OCH EDWARDIANSKA LANDSKAPSMÅLNINGAR.

Bestående av ett par på duk och ett annat på panel; med en modern landskapsscen, olja på pannå, olika storlekar (4).

Tre med utspridda skador, flagnade förluster och fel; det moderna exemplet i gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 169