VÄRMEFAT, 2 st, Kina, 1700-tal.

39703. VÄRMEFAT, 2 st, Kina, 1700-tal.

Dekor av flodlandskap samt trädgårdsmotiv i underglasyrblått. Diameter 24 - 25 cm.

Sprickor, lagning samt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sprickor, lagning samt nagg.

Antal besök: 773