SKRIVBORD samt HURTS, 1900-talets andra hälft.

3969824. SKRIVBORD samt HURTS, 1900-talets andra hälft.

Bordsskiva med ben av teakfanér. Hurts med tre lådor, mahgonyfanér och beslag av mässing. Längd 120 cm, bredd 60 cm, höjd ca 73 cm.

Hurts och skiva ej tillhörande. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 352