MONA HUSS WALIN. Konstnär vid stafflit. Färglitografi, signerad M Huss W-78.

39698. MONA HUSS WALIN. Konstnär vid stafflit. Färglitografi, signerad M Huss W-78.

31 x 23 cm.

Mona Huss Walin (Född 1944)

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 23 cm.

Mona Huss Walin (Född 1944)

Antal besök: 2 566