GOLVLAMPA, Jac Jacobsen, 1900-talets andra hälft.

396891. GOLVLAMPA, Jac Jacobsen, 1900-talets andra hälft.

Märkt undertill. Ställbar höjd. Max. höjd ca 143 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 231