3968723. MATTSTÄLLNING, vitlackerad metall. 1900-tal.
Stomme av tre ställningben som håller upp 30 st bommar, längd ca 190 cm.
Ställningens totala bredd ca 300 cm.
Vagnar som är med på bilderna ingår inte.
Bruksslitage. Färgsläpp på vissa ställen. Skav och märken.