YTTERFODER, 2 st., keramik, Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

396871. YTTERFODER, 2 st., keramik, Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

Höjd 19 resp 16,5 cm.

Slitage, missfärgningar, glasyrkrackeleringar, smärre nagg och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 resp 16,5 cm.

Antal besök: 791