PARTI SILVER, 6 delar, Sverige, Portugal och Finland, 1900-tal.
396838. PARTI SILVER, 6 delar, Sverige, Portugal och Finland, 1900-tal.
Skål med gallerkant, Portugal, stämplad efter 1938, ca 11x11 cm
Ljusstakar, ett par, Finland, höjd ca 8 cm
Skål samt 2 st bägare med träfötter, GAB, Sverige, höjd 5-10 cm