FAT, Keramik, Erik Mornils, Nittsjö, signerad.

396837. FAT, Keramik, Erik Mornils, Nittsjö, signerad.

Höjd 6 cm.
Diameter 29 cm.
Märkt under: NS Sweden 973 EM.

Bruksslitage under.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 6 cm.
Diameter 29 cm.

Bruksslitage under.

Antal besök: 2 642