OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Abstrakt komposition, olja/akvarell duk, signerad och daterad -89.

396767. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Abstrakt komposition, olja/akvarell duk, signerad och daterad -89.

Olja på duk - uppfordrad på duk.
21 st papperslappar, målade akvarell, påklistrade på duken.
Bildmått 55 x 80 cm.
Rammått 77 x 100 cm.
Glasad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 55 x 80 cm.
Rammått 77 x 100 cm.
Glasad.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 933