SOWA & REISER, WALT DISNEY. Etsningar, 2 st, signerade och numrerade.

396763. SOWA & REISER, WALT DISNEY. Etsningar, 2 st, signerade och numrerade.

Musse Pigg och Pluto, ca. 3x3,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 5 630