VÄGGRELIEF, stengods, Lisa Larson, Gustavsberg, 1900-tal.

396754. VÄGGRELIEF, stengods, Lisa Larson, Gustavsberg, 1900-tal.

Dekor i form av katt. Mått 22,7 x 22,7 cm.

Mikronagg på bakre hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mikronagg på bakre hörn.

Antal besök: 580