RAGNAR JOHANSSON. Landskap med herd och båt, olja på duk, monogramsignerad.

396705. RAGNAR JOHANSSON. Landskap med herd och båt, olja på duk, monogramsignerad.

ca 65 x 33 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 65 x 33 cm.

Antal besök: 1 033