En pärm med ostämplade svenska valörfrimärken från 1900-talet.
En pärm med stämplade svenska frimärken.
En pärm med blad med blandade frimärken.
En pärm med inklistrade utländska frimärken.
Bruksslitage, ej fullständigt genomgånget.