FRIMÄRKSSAMLING, 1900-tal.

FRIMÄRKSSAMLING, 1900-tal.
3966499. FRIMÄRKSSAMLING, 1900-tal.

En pärm med ostämplade svenska valörfrimärken från 1900-talet.
En pärm med stämplade svenska frimärken.
En pärm med blad med blandade frimärken.
En pärm med inklistrade utländska frimärken.

Bruksslitage, ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 348