PARTI LEKSAKER, bl a dockor Armand Marseille samt Chad Valley "Bambina".

396645. PARTI LEKSAKER, bl a dockor Armand Marseille samt Chad Valley "Bambina".

Dockornas längd ca 43 - 48 cm
Stol, höjd 31,5 cm
Dockservisdelar, största fatets diameter 4 cm.

Slitage, fläckar. "Bambina" med skador och lagningar. Dockservisdelar med enstaka skador. Div. kläder medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dockornas längd ca 43 - 48 cm
Stol, höjd 31,5 cm

Antal besök: 1 318