MARC CHAGALL. "Rencontre de jacob et de rachel".

3966169. MARC CHAGALL. "Rencontre de jacob et de rachel".

Ur "La Bible", 1930-tal, svartvit etsning, blyerts signerad, kolorerad, 31/100,
Utgiven av Teriade, Paris.

Bildmått 29x23 cm, mått inkl ram 57x44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Marc Chagall (1887–1985)

Tema

Lilla Kvalitén

Gör en kostnadsfri värdering!

Utgiven av Teriade, Paris.

Ej examinerad ur ram.

Marc Chagall (1887–1985)

Tema

Lilla Kvalitén

Antal besök: 747