CARL HÖGLUND. Danserskor, färglitografi, signerad, numrerad.

396580. CARL HÖGLUND. Danserskor, färglitografi, signerad, numrerad.

42x55 cm, nr 57/290.

Glas saknas, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

42x55 cm, nr 57/290.

Glas saknas, bruksskick.

Antal besök: 1 081