SEGELBÅT, modell, 1900-talets andra hälft.

396503. SEGELBÅT, modell, 1900-talets andra hälft.

Längd 100 cm. Höjd 107 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 100 cm. Höjd 107 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 311