DAN LEONETTE. Pojkar vid stranden. Olja på duk, signerad och daterad 78.

396501. DAN LEONETTE. Pojkar vid stranden. Olja på duk, signerad och daterad 78.

70 x 70 cm.

Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 70 cm.

Smärre fläckar.

Antal besök: 1 393