RESERVOARPENNA, MONTBLANC, 1950-TAL.

3964945. RESERVOARPENNA, MONTBLANC, 1950-TAL.

Svart ,1950-tal, märkt 3-42 G, samt M.
Längd ca 13 cm.
Spets av 14 karat guld, märkt 14C.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.
Ej funktionstestad.
Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 13 cm.

Ej funktionstestad.

Antal besök: 573