SABEL, 1800-tal.

SABEL, 1800-tal.
3964903. SABEL, 1800-tal.

Längd 89 cm.

skador, slitage, skadad balja medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!
3964903. SABEL, 1800-tal.

Längd 89 cm.

Antal besök: 368