GOLVLAMPA, lövträ, 1940-tal.

GOLVLAMPA, lövträ, 1940-tal.
3964572. GOLVLAMPA, lövträ, 1940-tal.

Höj- och sänkbar.
Höjd ca. 152-179 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestat, ej fullständigt genomgånget, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höj- och sänkbar.
Höjd ca. 152-179 cm.

Antal besök: 227