BARNFIOL, med stråke, omärkt.

BARNFIOL, med stråke, omärkt.
3964474. BARNFIOL, med stråke, omärkt.

Längd ca 55. Med fodral.

Ej fullständigt genomgångna. Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 55. Med fodral.

Antal besök: 188