STENGODSVAS, Carl-Harry Stålhane för Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

396441. STENGODSVAS, Carl-Harry Stålhane för Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

Höjd 34,5 cm.

Smärre ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 34,5 cm.

Antal besök: 616